NEDEN PARKELERİM DUVARA YAKLAŞMIYOR 

Parkeler zamanla genleştiği için . gözle görülmeyen bir sekilde yüzer sistemde oldukları için genleşme sırasında parkeler duvara degmesin ve şişmesin diye yaklaşmıyor


O BOŞLUK NEDEN O KADAR COK, KAPANACAK MI ? Tabiki kapanacak hemde yanımızda getirdiğimiz süpürgeliklerle (pervaz)


BU PARKE NEDEN BU KADAR KAYGAN ? 
O parke kaygan cünki üzerinde çalişıldıgı için parke yüzeyinde toz var ve kaygan olmasının nedeni bu tozlar. temizlikten sonra sorun yaşanmaz.


KAPI KENARLARI BÖYLE BOŞ MU KALACAK ?  Hayır tabiki boş kalmayacak . Kapı kenarları silikonla dolacak ( sayet ustanız işini bilen deger veren bir usta ise o boşlukları şefaf slikonla degil parke tonlarında renkli silikonla dolduracak)..


KAPININ ALTI PARKEYE DEGDİ NE OLACAK ? En yakın marangoz kolundan tutulup eve getirilecek ve kapının altı kesilecek.. ( ustanın çalıştıgı makina kapınızı kesemez !!! )


BU ESNEMELER NE OLACAK ZAMANLA GİDER Mİ ? Hayır gitmez usta o anda ne yaptiysa gittikden sonrada o şekilde kalacaktir.. ( strafor kullanıldıgında bir kac milim düzelebilir)


BU BOŞ KARTONLARI GÖTÜRECEK MİSİNİZ ? Tabiki götürülmeyecek. ustanın görevi işi bittiği zaman caliştiği alani kabaca temizlemek ,cikan pisliği ve kartonları bir kenara koymaktır . bundan sonraki görev tüketicinin ve çöp konteynerinindir..